W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Firma Legutko

 

W 1990 roku dwóch braci: Grzegorz i Krzysztof Legutko założyło niewielką firmę zaopatrującą dekarzy w blachy i parapety. Ponad dwie dekady pasji i ciężkiej pracy sprawiło, że obecnie zaopatrujemy setki klientów na terenie Polski południowej: Małopolski, Śląska i Podkarpacia: zarówno drobne przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje budowlane (m.in. Dachsystem i TMT), którym zapewniamy terminową dostawę elementów blaszanych do budowy hal, hangarów oraz hipermarketów.

Jesteśmy producentem obróbek blacharskich, a także - sami wykonujemy pokrycia dachowe.

Nasz dzisiejszy asortyment to praktycznie wszystko, co jest potrzebne aby dom ze stanu surowego doprowadzić do stanu developerskiego: pokrycia dachowe, okna, parapety, rynny i odwodnienia, obróbki blacharskie, tarasy, ogrodzenia... Zaopatrujemy także branżę reklamową w billboardy, potykacze, czy materiały do wyklejania reklam.

To naszych klientów dbamy w szczególny sposób, zapewniając im m.in. obsługę przedstawicielską przedstawiciela i ponad pięciuset partnerskich składów handlowych, bezpłatny transport do 48 godzin, czy wreszcie – czyste i klarowne warunki współpracy oraz atrakcyjne systemy rabatowe.

 

 

Oferta

 

Parapety

Rynny

 

rynnyOdprowadzenie z dachu wody z roztopionego śniegu oraz deszczówki jest wyjątkowo ważne. Dlatego w swojej ofercie zwróciliśmy szczególną uwagę na systemy orynnowań oraz odwodnień. Sami jesteśmy producentem orynnowania metalowego, równocześnie dystrybuując orynnowanie PCV oraz systemy odwodnień uznanych europejskich producentów. W ofercie posiadamy także wszystkie narzędzia, akcesoria i chemię, niezbedne do ich montażu.


System rynien stalowych proponowany przez naszą firmę jest kompletnym systemem odwadniania – idealnym dla każdego dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia.


Niewątpliwą zaletą powlekanych rynien stalowych jest ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Dachy

 

Niezależnie czy jesteś zawodowym dekarzem, czy budujesz własny dom – jeśli zaczynasz budowę dachu, u nas znajdziesz wszystko do jego ukończenia: całą gamę pokryć, okna dachowe, komunikację (ławy, stopnie, śniegołapy etc.), izolacje, membrany, izolacje, systemy wentylacyjne... Nie zapomnieliśmy także o drobiazgach: narzędziach dla dekarzy, wkrętach, taśmach i chemii montażowej.

W dziedzinie dachów jesteśmy nie tylko dystrybutorem, ale i producentem: samodzielnie wytwarzamy blachę na rąbek i dachowe obróbki blacharskie.

 

 

 

 

 

Ogrodzenia i tarasy

 

Reklama

 

 

 

 

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

 
Czynne:
pn-pt: 7:00 - 17:00
so: 8:00 - 13:00

e-mail: biuro@legutko.pl

Oddział Targowa 29
(dawniej: Konfederacji Tatrzańskiej)
fax: 18 264 03 00
sprzedaż hurtowa: tel.: 18 264 03 02
sprzedaż detaliczna: tel.: 506 178 533

Oddział aleje Tysiąclecia 95
tel.: 18 445 20 80

Dane do faktur:
Firma Legutko sp. j.
al. Tysiąclecia 95
34-400 Nowy Targ
NIP: 735 239 58 28
 

Znajdź nas

w górę
w dół